Anastassija Balak - rätsep ja moelooja, ABFD ujumisriiete kaubamärgi looja, stuudio AVANTGARD omanik.

TFW lavale tuleb suvine naiselik kollektsioon «Beauty of Nature» – suve trendivärvides on palju eksootikat, punast, oranži, vaarikatooni ja erinevaid siniseid ja roheliseid. 

Tänaseks on Anastassija Balak töötanud üle kümme aasta enda loodud moebrändis AB Fashion Design, mis on orienteeritud tema isiklike ujumispesukollektsioonide loomisele ning ka eraklientide tellimustele.

AB Fashion Design’i iseloomustab modernne ja innovatiivne naiselikkus, kus põimuvad võrgutav elegants, spontaansus ning sensuaalsus.

Anastassija sihtgrupp ei oma kindlat kehatüüpi ega vanust, tema juurest leiavad idee ja teostuse endale eranditult kõik. Tema poole võib pöörduda nii oma ideega, kui ka umbkaudse visiooniga, kuna vastavalt vajadusele ja soovile aitab Anastassija leida just selle parima lahenduse.

TFW lavale tuleb suvine naiselik kollektsioon «Beauty of Nature» – suve trendivärvides on palju eksootikat, punast, oranži, vaarikatooni ja erinevaid siniseid ja roheliseid. Hästi palju lilli ja leopardi, rannariided ja suvised kerged kleidikesed. Tuleb väga naiselik kollektsioon.

«Minu eripära on see, et loon ise mustrid ning panen need kokku ideaalselt istuvate rannariietega. Mul on siin bikiinid, rannakleidid, seelikud, tuunikad ja kõik nad sobivad ideaalselt omavahel.»

Mustrite loomine vaimustab Anastassijat enim. «Ma armastan seda! Mul on aastate jooksul kogunenud suur galerii imekauneid motiive. Kõige rohkem inspireerib mind loodus, linnud, lilled, on ka stiliseeritud mustreid. Minu trump on see, et valmistan kõik individuaalselt kandja mõõtude järgi. Väga paljudel naistel ei ole ju täiesti standardne kehakuju, aga rannariided on kaunid ainult siis, kui need ideaalselt istuvad.»

Inspiratsiooni ja uute ideede saamiseks meeldib Anastassijale reisida Pariisi või Itaaliasse kangaste ja aksessuaaride näitustele, kust ta leiab kõik oma uute kollektsioonide jaoks vajaliku. Kuna Anastassija töös pööratakse suurt tähelepanu kvaliteedile, püüab ta kõik materjalid tellida ka Itaaliasse, kus kaup on väga usaldusväärne ja hinnatud.

Tallinn Fashion week:

Laupäeval, 1.04 kell 18:00 Anastassija Balaki moe show

Osta pilet 


Foto: Jevgenia Leenurm
Make-up: Oksana Linde
Eelmine
Tallinn Fashion Week 2023
Järgmine
TALLINN FASHION WEEK kevad 2024

Vastused puuduvad

Email again: